Harmancık Soğuk Hava Odası

Harmancık Soğuk Hava Odası gıdaların uzun yıllar bozulmadan saklana bilmesi için soğuk depolara, soğuk hava odalarına ihtiyaç vardır. Harmancık Soğuk Hava Odası normal sıcaklık gereklerinde bozulan yiyeceklerin düşük ısılarda depolanıp saklanmasını sağlayan ısı yalıtımı çok iyi yapılmış odalardır. Harmancık Soğuk Hava Odası gıda güvenliği ve sağlıklı gıdaya ulaşım günümüz modern insanının temel sorunlarından biri haline gelmiş durumda. Hayat ve yaşam koşullarının git gide daha iyi, sağlıklı bir hale gelmesiyle birlikte oldukça sık bir biçimde gördüğümüz sağlık, görünüm için taze ürün alanındaki çalışmalar bizi doğal olarak en dikkatli şekilde davranmaya ve seçimlerimizi buna göre yapmaya itmiştir.

Harmancık Soğuk Hava Odası işletme kapasitesine göre farklı büyüklüklerde üretilirler. Her gıdanın kendine has depolama sıcaklığı ve nem oranı vardır. Gıdalar, üretiminden hemen sonrasında başlayan süreçten tüketim zamanına kadar bir sürü ve farklı değişikliğe uğramaktadır. Mesela; nitelikleri, özellikleri, kaliteleri, olgunlaşmaları vs. Bu değişiklikler gıdanın tazeliğinden besin değerlerine kadar giden bir süreçtir. Ve hatta gıda ürünlerinin bozulmasına kadar gider. Bu nedenle soğuk tanımı gıda için son derece önemlidir. Saklanacak olan ürünün hem tazeliğini koruması hem de kilo kaybının önlenmesi oldukça önemli bir konu.

Harmancık Soğuk Hava Odası ; hipermarket, grosmarket, süpermarketlerde kullanılan soğuk ve buzhane depoları, sanayi tipi soğutma, restoran, yurt, otel ve konaklama tesisleri, et ve et ürünleri işleme ve muhafaza tesisleri, süt, süt mamulleri işleme ve soğuk muhafaza tesisleri, meyve ve sebze ve her türlü gıda maddeleri işleme tesisleri, saklama ve donmuş muhafaza tesisleri, deniz mahsulleri soğuk muhafaza ve işleme tesisleri, dondurma ve dondurulmuş gıda maddeleri işleme, soğuk ve donmuş muhafaza tesisleri, pastaneler, unlu mamul üretim tesis ve işletmeleri, çikolata, yağ vs. maddelerin üretim tesis ve işletmeleri, hastaneler ve laboratuvarlar, tıbbi, ilaç malzeme depolama ve muhafaza tesislerinde kullanılmaktadır.

Soğuk hava odası panellerimiz kilitli sistem olarak üretilir. Hiçbir birleştirme aparatı kullanılmaz, böylece bakterilerin, mantarların, küflerin Harmancık Soğuk Hava Odası oluşabileceği hiçbir boşluğa izin verilmediğinden temiz ve sağlıklı bir ortam sağlar. Soğuk hava depolarının tabanları, panelleri, soğutma üniteleri ve diğer tüm parçaları son teknoloji sistemlerini kullanılan fabrikamızda üretilmekte ve profesyonel ekibimizce yerinde yapım sağlanmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir