Altınova Market Dolabı

Altınova Market Dolabı öne sürülen muhafaza edilmesi gereken ürünler içinde soğuk tutulması gereken ve insanların önemli ihtiyaçları arasında yer alan ürünler bulunmaktadır. Meyve sebze süt ürünleri et ürünleri ve buna benzer ürünlerde tazeliklerini saklamak için olmazsa olmaz üründür.

   Altınova Market Dolabı denildiğinde akla ilk gelen kalite ve güven gelir. Söz konusu ürünlerin besinlerin soğuk ortamda korunması hizmet edilmeleri hem müşteriye en taze ürünü sunmak ve müşteri güvenini kazanmak için hem de ürünlerin henüz raflardayken bozulmalarını önlemek için oldukça mühimdir. Altınova Market Dolabı şimdi marketlerde, süpermarketlerde, şarküterilerde, kahvaltılık dükkanlarında ve peynircilerde görmeye alışık olduğumuz bu ürün tiplerini biraz inceleyelim. Sadece süt ve süt ürünleri ile kalmayıp et ve meyve sebze etme amaçlı kullanılan üründür. Altınova Market Dolabı her zaman yüksek performansa sahip hava sirkülasyonlu bol olup soğutma sistemlerine sahiptir. Su süt meşrubatlar margarin tereyağı gibi ürünler bu ürünlerin içinde uzun zaman boyunca muhafaza edilebilirler. Cam kapılı olan bu modelli ürünler güvenli soğutma sistemini oluşmasını sağlarken hem de marketlere modern bir görünüm kazandırırlar. Her türlü içeceğin haznesinde yer alan ve edildiği bu dolaplar istenilen renklerde üretilebilmektedir. Altınova Market Dolabı genellikle en çok gördüğümüz yerlerden biride kasap dükkanlarıdır. Daha çok kasaplarda görülse de her türlü soğuk ürün teşhirinde kullanılan bu modeller genelde yukarı doğru açılan amortisörlü cam sistemine sahiptir. Market, kasap ve süpermarketlerde ürün yerleştirmenin daha kolay yapılabildiği, Altınova Market Dolabı en güzel avantajlarından biride müşteri istediği zaman kolay bir şekilde istediği ürünü kendi başına alabilmesidir. Ön tarafında bulunan camın istenilen zamanda kalkması sonucuyla büyük bir kolaylık sağlar. Kasapların illaki bulundurması gereken bir üründür etlerin hem taze hem iyi görünmesi için en iyi dolapları kullanmaları gerekir aksi taktirde bozulmalara başlar. Arka taraftan kasabın kolayca etleri alıp yerleştireceği biçimde tasarlanır. Ayrıca ön tarafta camların yukarı açılabilmesine imkan veren modeller de bulunmaktadır.

Altınova Market Dolabı Meyve ve sebzelerin soğuk teşhir edildiği dolap türü olup süpermarketlerin ve marketlerin manav bölümlerinde kullanılırlar. Market, şarküteri gibi soğuk teşhir edilen ürünler satan bir işletmeniz varsa veya bu sektöre giriş yapmayı düşünüyorsanız bu market dolabı modellerinden birini muhakkak almalısınız. Satacağınız ürünlere göre farklı genişlik, derinlik ve yükseklik miktarlarını belirleyip buna göre modeller tercih etmelisiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir