Armutlu Market Dolabı

Armutlu Market Dolabı  Dışarıda yemek yeme kültürü ve alışkanlığı iyiden iyiye oturduğu güzel ülkemizde ve ardından hemen sonra gelen kahvenin yanında da servis edilen nefis dilim pasta, tatlı ve çikolatalı gıdaların tüketimi de artmıştır. İşte burada Armutlu Market Dolabı devreye giriyor. Halkımızın bu şekilde olan alışkanlıkların zamanla daha fazla arttığını görüp işletme yetkilileri olmazsa olmaz denilen hem oturup uzun uzun muhabbet ettikleri hem de kahvelerini yudumladıkları bu işletmelerin de sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Armutlu Market Dolabı Lüks restoranlarda ve bununla beraber kahve işletmeleri ile birlikte her türlü restoran ve kafe de soğuk servis edilen farklı yiyecekler sunmaktadır. Burada önemli olan konulardan biride müşteri istediği pasta veya tatlı ürünlerini görerek alması edilmeleri gerektiğidir. Armutlu Market Dolabı bu konuda her zaman kendine düşen görevi yerine getirmiş kalitesi ile Türkiye pazarında kendinden söz ettirmiştir. Bunlarla kalmayıp müşteri yemeğini yedikten sonra kasaya gidip hesabı öderken hemen sağında olan Armutlu Market Dolabı daki soğuk tatlı ve pastaların kalitesini ve tazeliğini görerek hemen orda sipariş vermeli veya paket yaptırmalıdır. Bu durumun bu şekilde olması hem üreticiye hem işletmeye hem de müşteriye kazandırmasıdır. Pasta, çikolata, tatlı, salata, makarnalar gibi soğuk sunulan tüm ürünlerin yaratıcı bir tarzda üretilip sunulması şeflerin işi. Biz bu ürünleri en iyi şekilde sunan dolaplardan yani teşhir vitrininden bahsedeceğiz. Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside Armutlu Market Dolabındaki gıdaların sıcaklık derecesi önemlidir. Burada çikolata gibi ürünlerin 14-17 derecede olması gerekir. Bu sıcaklık değerlerin üstüne çıkıldığı zaman ürünlerin eridiğini görebiliriz. Aynı şekilde de altına da inilmemesi lazımdır o zamanda ürün don bir hale gelebilir. Bunlar sonucunda üründen istenilen lezzet alınmaz. Armutlu Market Dolapları işlevsel dışında da görsel olarak işletmeye çok büyük değerler katmaktadır. Gelen müşterilerin gözlerine hitap etmesi yetkililer için büyük bir başarı ve mutluluktur.

Armutlu Market Dolabı bu ve buna benzer işletmeler için mutlaka olması gereken ürün seçeneklerinden biridir. Alınırken kalitesine markasına modeline bakılması kesinlikle gerekmektedir. Umarım sizleri bu konularda yeterli bir şekilde aydınlatmışızdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir