Armutlu Soğuk Oda

Armutlu Soğuk Oda hava haraketi ya da sirkilasyon durumları söz konusudur hava depolarında hava hareketi ya da sirkülasyonu öyle olmalıdır ki, istifli bir şekilde eşyaların düzenli bir şekilde hava akımlarının olması lazımdır bu sebeple içeri konulan gıdaların istifli bir şekilde konulması gerekir. Armutlu Soğuk Odaların güler yüzlü ekibi ile sizlere her zaman harika kalitede hizmet vermekten onur duyarız tüm zamanların olmazsa olmaz haline gelen Armutlu Soğuk Odaların dikkat edilmesi gereken kurallar bütünü vardır izolasyon ve yalıtımdır bunlarla beraber sizlere bütün kolaylıkları sağlamak adına sizler için her zaman varız.

Prefabrik ürünlerimiz betonarme yapılarımız ve istediğiniz ölçülerde ebatlarda yapılabilir. Sıcaklık konusunda da dikkat edilmesi gerekir içeri dışarı ısıları senkronize bir şekilde olması gerekir. İzolasyon ve yalıtımı iyi olmayan depolarda yakın zamanda bozulmalar çürümeler ürünlerde kayıp meydana gelir. Montaj sırasında çalışan arkadaşların çok ince işçilik yapmaları gerekir. Buna mukabil iyi bir hava dağılımı faydalı ve gereklidir. Armutlu Soğuk Odaları Türkiye genelinde her işletmenin zaruri bir hale gelmesi gerekir bunların başlıca işletmeleri şunlardır et ürünleri balık ürünleri meyve sebze ürünleri bunların yanında ilaç sektöründe de kullanılır. Özellikle yaz aylarında bütün işletmelerin eli ayağı olan bu dolaplar olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Armutlu Soğuk Odaları çalışma süreleri değişir. İçindeki ürünlere göre ısı dereceleri değişkenlik gösterir etlerin ısı derecesi ile balıkların farklıdır meyve ve sebzelerinde farklıdır. Armutlu Soğuk Odalarında yükseklik ve genişlik önemlidir istenilen ebatlara dikkat edilmesi lazımdır aksi taktirde istediğiniz performansı alamazsınız. Isı seviyelerinin ayarlarını iyi yapılması lazımdır ne çok soğuk ne de normal olmalıdır. Ürünlerin donmasına neden olmamalıdır. Armutlu Soğuk Oda hem kurumsal firmalara hem de küçük işletmelere yani a dan z ye her kesime hitap ederek istenilen hizmeti verir. Haliyle kurumsal ve küçük işletmeler bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere Armutlu Soğuk Odalarına başvururlar bizlerde istenilen zamanda siparişte değerli müşterilerin isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Kısacası Armutlu Soğuk Odaları artık olmazsa olmaz denilecek kadar hayati bir önem taşımaktadır insanların geleceğini ve sağlığını korumak ve daha iyi bir hizmet sunmak için sizler için olmaya her zaman varız. Soğutma sistemi, muhafaza edilmek istenen her nevi ürünü doğal haline en yakın şekilde kalmasına ön veren bir uygulamalıdır. Tercihe bağlı olarak betonarme ile prefabrik yapılarda inşa edilmesi mümkündür. Ayrıca var olan bir yapının soğuk hava deposuna çevrilmesi de iyi bir projeyle oldukça verimli olacaktır. Özellikle gıda sektöründe meyve ve sebzelerin çok kısa sürelerde bozulmaya uğraması, normal olarak üreticiye ciddi şekilde zarar getirmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir