Çınarcık Soğuk Oda

       Çınarcık Soğuk Oda ana projelerinden en önemlileri et balık meyve sebze peynir ve süt ürünlerinin uzun süreli muhafaza edilmelerini sağlamaktadır.ve bunlar için 4 farklı dalda kendilerini geliştirirler.

      Çınarcık Soğuk Oda tek amacı vardır oda ürünlerin her zaman kalitede bozulmadan hizmet vermektedir. Bu nedenli çalışmalar yapılıyor ve insanlara olumlu geri dönüş yapılabilmeleri için her zaman doğru zamanda ve doğru kararlarla hizmet sunulur. dışarı havadan daha iyi bir hava atmosferi oluşturarak gıdaların dış havadan etkilenmemeleri ve mikroplardan korunmalarını sağlarlar.  Soğuk ayarlarını dikkatli bir şekilde yapılması burada fazlaca önem taşır. Aksi taktirde fazla soğuk olduğun don olaylarına maruz kalmamak lazımdır. Her ürünün kendi özelliklerine göre sıcaklık seviyeleri vardır.  Fakat burada gıdaların çeşitlerine göre farklı odalarda tutulmasına özen gösterilmelidir. Hangi sektör olursa olsun gıda söz konusu olduğu zaman olmazsa olmazlardan biri haline gelen Çınarcık Soğuk Oda ları sizler için en kolay yoldan iş yerinizin devamlılığını sürdürmek için gerekli bir projedir. Çınarcık Soğuk Oda olarak profesyönel ekip kadrosuyla tek amacımız yaptğımız işlerin sizlere uygun olması halinde anahtar teslim yapmaktır. Sizlerin güvenin kırmadan teknik servis açısından da üzmemek adına 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.  çalışanları olarak istenilen ebatları ölçüleri en küçük ayrıntısına kadar sizlerle buluşturmak isteriz. Sadece gıda sektörü ile kalmayıp ilaç içinde yapılan soğuk odalar sizler için hazır durumdadır. Çınarcık Soğuk Oda olarak taşınabilir prefabrik hizmetleri de vermekteyiz. Burada prefabrik ürünlerin en güzel avantajı taşınabilir olması istediğiniz zaman her yerde kullanım avantajına sahiptirler. Çınarcık Soğuk Oda ları taşınabilir deniz sektöründe de yerini almış durumdadır. Gemilerde yapılan seyahatlerde yük gemilerinde çalışan insanların yemekleri söz konusu olduğu zaman istenilen soruya cevap verirler.

Sonuç olarak Çınarcık Soğuk Oda ları her zaman ve her yerde sizler için birinci sınıf kalite için çalışmak adına sizlerin yanınızda olmaya hazır bir şekilde çalışmaya hazırız. Sorularınız ve merak ettiklerinizi her zaman cevaplamak adına sabırsızlıkla bekliyor en kısa zamanda sizlerle görüşmek için can atıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir